Katarzyna Ząbkiewicz – adwokat, mediator, partner. Specjalizuje się w prawie cywilnym (prawo rodzinne, zobowiązania, prawo rzeczowe), prawie spółek, , karnym, rozwiązywaniu sporów związanych ze wspólnotami mieszkaniowymi. Podchodzi do Klienta z empatią i uwagą, w sposób rzeczowy i konstruktywny. Mówiąc wprost otrzymacie Państwo pełną profesjonalną pomoc w zakresie spraw, które mogą każdego dotknąć. Prywatnie uwielbia zwierzęta, dobrą książkę i muzykę klasyczną. Odpoczywa zwiedzając świat, , podziwiając malarstwo i architekturę, poznając historię. Wrażliwa na piękno i dbająca o estetykę. Pozytywnie nastawiona do każdego nowego dnia, ze stanowczym podejściem do prowadzonych spraw. Mediator z pasji, adwokat z powołania. Poza pracą kancelaryjną, aktywna członkini Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku, mediator przy Sądzie Okręgowym w Suwałkach oraz mediator Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie, społecznie dbająca o zachowanie i przywrócenie zabytków architektury w Suwałkach. Chętnie wspiera lokalne inicjatywy społeczne.

Paweł Przełomski – adwokat, mediator, partner. Specjalista zarówno w sprawach karnych, jak też cywilnych.  Profesjonalista przy obsłudze prawnej spółek, prawie podatkowym, sportowym i zobowiązaniach. Nie podejmuje się schematycznych działań i zawsze wyszukuje rozwiązania, które będą najkorzystniejsze dla Klienta. Specjalizuje się w trudnych sprawach, wykorzystując przy tym umiejętności mediatorskie. Cechuje go indywidualne podejście do problemu i Klienta, natychmiastowe reagowanie na nadużycia organów administracji publicznej i władzy. Stanowczy i konkretny, z dużą dozą empatii i wyczucia. Wyróżnia się praktycznym podejściem do prawa. Poza wykonywanym zawodem adwokata pełni szereg różnych funkcji, m.in. funkcję wiceprezesa do spraw szkoleniowych i przewodniczącego w Komisji do spraw licencji trenerskich w Podlaskim Związku Piłki Nożnej. Jest członkiem Najwyższej Komisji Odwoławczej Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nadto jest mediatorem przy Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata trójki wspaniałych dzieci, pasjonat podróży i poznawania świata, aktywny sportowy społecznik i sponsor lokalnych inicjatyw. Entuzjasta dobrego stylu i smaku.

w kancelari ząbkiewicz przełomski & partnerzy ponad to zatrudnieni są:

mgr Sylwia Kuczyńska – asystent adwokacki – Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Przyrodniczo- Humanistycznego w Siedlcach. Osoba odpowiedzialna, z dużym doświadczeniem, lubiąca ciekawe wyzwania i pracę wymagającą zaangażowania. Potrafi szybko podejmować decyzje, ale w razie wątpliwości nie waha się pytać o radę współpracowników czy przełożonych. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci.